Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Oszczędzanie prądu w domu – urządzenia marki Vastra

Co takiego może zaoferować nam firma Vastra? Przede wszystkim wysoką jakość swoich produktów, nowoczesne technologie oraz, co chyba najważniejsze, troskę o środowisko naturalne, która idzie w parze z oszczędnością, jaką generują produkty z oferty Vastry. System nowoczesnych i inteligentnych gniazdek i listew elektrycznych, oraz głowic termoregulacyjnych, bezprzewodowych pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiego stopnia energooszczędności. Oszczędność energii to hasło, które powinno wręcz zelektryzować każdego, kto choć raz zapłacił wysokie rachunki za bieżące eksploatowanie domu czy mieszkania. Energooszczędność to także hasło, które przyświecało firmie Vastra na każdym etapie jej rozwoju i działalności.

oszczędzanie prądu w domu

oszczędzanie prądu w domu

Oszczędzanie prądu w domu – urządzenia marki Vastra

Oferta firmy Vastra to rozwiązanie dla każdego, kto w swoich działaniach nie kieruje się tylko bezrozumną pogonią za pieniądzem, ale ma także wzgląd na stan środowiska naturalnego i wie, że oba te problemy – finanse i ekologiczność, można, a raczej trzeba pogodzić. Firma Vastra daje nam narzędzia do takich działań i tylko od nas zależy, czy narzędzia te przyjmiemy i wykorzystamy.

Inteligentne gniazdka elektryczne firmy Vastra, przy odpowiednim podejściu, systematyczności i minimalnej choćby trosce użytkowników są w stanie zapewnić do 30% obniżenia kosztów ponoszonych na opłaty związane z poborem energii elektrycznej. To bardzo dużo, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, iż nasz wkład w ich funkcjonowanie jest niewielki i sprowadza się głównie do systematyczności programowania cotygodniowych harmonogramów. Jest to jednak naprawdę mało skomplikowane i praktycznie bezwysiłkowe zajęcie. Dodatkowo planowanie okresów grzewczych, przy wykorzystaniu bezprzewodowej głowicy termoregulacyjnej, jak również planowanie okresów odcinania i podłączania energii elektrycznej może być wykonywane zdalnie, niemal z dowolnego miejsca na ziemi, jedynym warunkiem jest w miarę stabilny dostęp do łącza internetowego.